© Zdenek Fritz web & foto & pc 2013

HISTORIE

Firma Pavel Bartoník - INTOB vznikla v roce 1990 privatizací údržby oboru energetiky státního podniku Moravské Železárny - Olomouc. V počtu 6-ti zaměstnanců zajišťovala firma Intob převážně údržbu na topných systémech teplovodních -parních, plynových zařízeních o výkonu  nad 50kW, kotelnách, tavících a temperovacích pecích, vodovodních sítích  jak pitné, tak technické užitkové vody.

SOUČASNOST

Firma Intob se sídlem v Olomouci, Resslova ulice č.5, má 11 kmenových zaměstnanců s věkovým průměrem 36 roků a bohatou profesní zkušeností. Zaměstnanci firmy vlastní oprávnění pro svařování plynovodů s Úřední zkouškou dle evropské normy EN-297, úřední zkouškou pro polyfůzní svařování materiálů PP, PPe, rPP, kRPP, atd. Dva pracovníci vlastní certifikát pro používání materiálu REHAU, oprávnění k montáži vodoměrů, provádění oprav a revizí na vybraných plynových zařízeních. Firma Intob disponuje dostatečným strojním a technickým zařízením v hodnotě cca 2.000.000 Kč, které potřebuje k provádění výše uvedených činností s jejich působením po celé České republice. V r. 2015 došlo ke změně názvu firmy.
INTOB-Sitronix s.r.o. VODOINSTALACE PLYNOINSTALACE TOPENÍ FOTO HOME SLUŽBY REFERENCE KONTAKT O NÁS AKTUALITY O NÁS O NÁS